Web je uzpůsoben pro použití v módu na výšku, otočte si prosím zařízení
povlečení: Povlečení Delomi
přehozy: AcollaLaros

O značce

Delomi – svět barev

Značka Delomi vznikla na začátku roku 2014. Základní myšlenkou je přinášet originální ručně šité patchworkové vzory pro designové polštáře a ložní prádlo.

Inspiraci pro originální patchwork jsme našli v Jižní Americe. Často cestujeme do Peru, kde objevujeme stále nové barevné vzory. Každá kolekce je jiná, zároveň ale mají jedno společné. Všechny jsou vyrobené z nejkvalitnější bavlny, která je součástí látek Delomi.

Vítejte v patchworkovém světě Delomi. Věříme, že vás nadchne stejně jako nás.

Cesta bavlny

Exkluzivní barevné vzory tkáme z nejkvalitnější bavlny SEA ISLAND, která pochází z Peru.

Tuto bavlnu dovážíme v surovém stavu a tvoří základ všech látek Delomi. Tkají ji pro nás nejlepší české textilní závody. Každý útek i šev je tedy vyroben v České republice.

Originální, ručně vyráběné patchworkové polštáře a přehozy ze 100% bavlny.

Jedinečnost ručního patchworku

Zakládáme si na precizním ručním šití látek do patchworkových vzorů. Stejně důležitý je pro nás ale také design.

Příprava nové kolekce trvá nejméně půl roku. Obnáší navrhování, testování a plánování. Celý proces této kreativní symfonie završuje pečlivé šití. Na to dohlíží zkušená mistrová, která pracovala více než 15 let v Baťových závodech.

Love Brand

Naše patchworkové polštáře a přehozy připravujeme s láskou v podhůří malebných Beskyd.

Abychom mohli vytvořit opravdový love brand, který zákazníkům přináší radost, chceme všechny naše produkty vyrábět sami. Mít celý proces pod kontrolou a moci se spolehnout, že výsledek bude splňovat naše očekávání.
 
platba